Fundacja Banku Zachodniego WBK nagradza najbardziej zaangażowanych

Data: 16.11.2016

Po raz pierwszy stypendia studentom Politechniki Wrocławskiej ufundowała Fundacja Banku Zachodniego. Nagrodzono nimi 30 osób. Stypendia im. Stefana Bryły są przyznawane za osiągnięcia naukowe, społeczne, sportowe, kulturalne i za działalność pozauczelnianą.

- Wnioski o stypendia, które do nas spłynęły, były niezwykłe - podkreślał dr Jacek Lamperski, prorektor ds. studenckich PWr, członek komisji stypendialnej. - Wszyscy nagrodzeni mają niezwykły dorobek i osiągnięcia, poświęcają Politechnice Wrocławskiej w zasadzie całe swoje życie. Przeglądając ich dokumenty, utwierdziłem się w przekonaniu, że możemy być spokojni o przyszłość naszej uczelni, bo mamy wybitnych studentów.

Dyplomy stypendystom wręczyli Tomasz Mielniczuk, dyrektor departamentu Santander Universidades, dr Wojciech Myślecki, doradca BZ WBK i dr Jacek Lamperski.

• Weronika Lamperska z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki,
  • Hubert Stokowski z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki,