Konkurs dla studentów „Innowacje w Przemyśle EXPO KATOWICE”

Data: 01.04.2022

Informujemy, że z okazji Międzynarodowych Targów EXPO KATOWICE, w dniach od 6 do 9 września 2022 r., organizowany jest Konkurs dla studentów „Innowacje w Przemyśle EXPO KATOWICE”.

Organizatorami Konkursu są: EXPO KATOWICE S.A. i Redakcja Miesięcznika „Napędy i Sterowanie”. Konkursowi patronuje m.in. Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Konkurs jest interdyscyplinarny i bezpłatny.

Dokumenty dotyczące Konkursu dostępne są pod adresami: www.expo-katowice.com/konkursy oraz www.nis.com.pl/konkursy.