Lwiątka Politechniki Wrocławskiej i Najlepszy Dyplom Roku

Data: 17.11.2016

lwiatka.jpg

Wręczono statuetki Lwiątek Politechniki Wrocławskiej, które trafiły do wyróżnionych absolwentów naszej uczelni. Jak tłumaczył prof. Andrzej Dziedzic, prorektor Politechniki Wrocławskiej ds. nauczania, nasza uczelnia od wielu lat docenia najlepszych studentów opuszczających jej mury: - Oceniając ich osiągnięcia, bierzemy pod uwagę przebieg studiów i pracę dyplomową, a także działalność naukową, czyli udział w projektach badawczych, organizacji konferencji, aktywność naukową, działalność w kołach naukowych i organizacjach studenckich

Najlepszymi absolwentami roku akademickiego 2015/2016 na całej uczelni, na obu stopniach studiów zostali studenci naszego Wydziału:

• Najlepszy absolwent PWr pierwszego stopnia studiów:  Weronika Lamperska (kierunek: Optyka; promotor: dr hab. Jan Masajada, prof. nadzw.)
  • Najlepszy absolwent PWr drugiego stopnia studiów:  Mateusz Szatkowski (kierunek: Optyka; promotor: dr hab. Jan Masajada, prof. nadzw.)

Poniżej pełna klasyfikacja konkursu TOP-10 najlepszej dziesiątki absolwentów na WPPT w roku 2015/2016:

• studentów I stopnia na WPPT:
  1. Weronika LAMPERSKA
  2. Damian MIRECKI
  3. Marek KORZENIOWSKI
  4. Kamila ŻELAZNA
  5. Piotr STANIÓW
  6. Michał KIEŁBOWICZ
  7. Marta SKROK
  8. Kinga ŻOŁNACZ
  9. Katarzyna REBIZANT
  10. Piotr KAPUŚCIŃSKI

_pdf_32.pngWięcej informacji o naszych najlepszych absolwentach I stopnia

• studentów II stopnia na WPPT:
  1. Mateusz SZATKOWSKI
  2. Tomasz WOŹNIAK
  3. Maciej CHRZANOWSKI
  4. Marcin SŁOWIK
  5. Adam OLEJNICZAK
  6. Marta MULARCZYK
  7. Agnieszka KAZIMIERSKA
  8. Herbert MĄCZKO
  9. Marta WSZOŁA
  10. Eliza WSZOŁA

_pdf_32.pngWięcej informacji o naszych najlepszych absolwentach II stopnia

­­

W konkursie „Najlepszy dyplom roku” organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego laureatką ze studiów pierwszego stopnia została

Weronika Lamperska (Optyka - promotor dr hab. Jan Masajada, prof. nadzw. PWr.),

natomiast laureatem ze studiów drugiego stopnia

Mateusz Szatkowski (Optyka - promotor dr hab. Jan Masajada, prof. nadzw. PWr.)

Dyplomy wręczył im Jerzy Michalak, członek zarządu województwa dolnośląskiego.­