Nadszedł czas decyzji

Data: 08.02.2022

bda_strona_wydzialowe_01.png

Nadszedł czas decyzji. Czy studiować na drugim stopniu i zdobyć tytuł magistra? A jeśli tak to na jakim kierunku? Mamy nadzieję, że w podjęciu tej ważnej decyzji pomoże Wam nasze Q&A dla kierunku Big Data Analytics (BDA) na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Serdecznie zapraszamy na spotkanie na Zoomie, którego gospodynią będzie prof. Katarzyna Weron. Na Wasze pytania odpowiadać będą również nasi prowadzący, dr inż. Jarosław Pawłowski i dr inż. Piotr Syga, oraz absolwentka mgr. inż. Katarzyna Fojcik i obecny starosta BDA, inż. Paweł Wilkosz. Czekamy na Was w najbliższy czwartek (10.02.2022) o godzinie 18:00 pod linkiem https://pwr-edu.zoom.us/j/97798150735. Jeśli macie wcześniej jakieś pytania to śmiało piszcie na adres katarzyna.weron@pwr.edu.pl

It's decision time! Should I continue my education and get a master's degree? And if so, what course of study? We hope that our Q&A for Big Data Analytics (BDA) at the Faculty of Fundamental Problems of Technology will help you in making this important decision. We cordially invite you to the meeting on Zoom, which will be hosted by Prof. Katarzyna Weron. Your questions will also be answered by our lecturers, Dr. Jarosław Pawłowski and Dr. Piotr Syga, as well as our graduate student Katarzyna Fojcik and the current president of BDA, Paweł Wilkosz. We look forward to seeing you next Thursday (10.02.2022) at 18:00 under the link https://pwr-edu.zoom.us/j/97798150735. If you have any questions beforehand, please write to katarzyna.weron@pwr.edu.pl .