Nagroda dla Najlepszego Dydaktyka WPPT

Data: 11.05.2017

Studia to nie tylko programy, kolokwia, projekty, czy sesja, ale przecież ten czas tworzą również ludzie! Wraz z Dziekanem chcemy nagrodzić najbardziej charakterystycznych prowadzących i potrzebujemy do tego Waszej opinii.

Cztery kategorie, czyli czterech nagrodzonych wykładowców.

Jeśli znacie osobę, która potrafi świetnie przekazać całą swoją wiedzę w trakcie trwania zajęć i nie tylko, nie musisz czytać kilogramów książek, aby zrozumieć przedmiot, ale też masz większą ochotę do pracy, to koniecznie głosujcie na Najlepszego Dydaktyka niech wygra w kategorii Encyklopedia w paluszku.

Pochwała od niego znaczy więcej niż tysiąc słów. Ten wykładowca jest sprawiedliwym, ale bardzo wymagającym dydaktykiem, a swoim zachowaniem motywuje Cię do pracy. Niech do niego powędruje nagroda Kosy roku.

Ten dydaktyk poświęca swój prywatny czas, aby pomóc studentom znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Zawsze pochyla się nad zadaniami, nawet gdy sprawiają dużo problemów. Jeżeli ten wykładowca jest zawsze do dyspozycji, to powinien otrzymać statuetkę Złoty lew.

Skomplikowane teorie, których prawie nikt nie rozumie? Ten wykładowca potrafi przekazać wiedzę z uśmiechem. Dzięki jego poczucie humoru pamięta się niejedno ciężkie zadanie. Taka osoba powinna wygrać jako Mistrz Uśmiechu.

Szykujcie się, bo w dniach od 15 do 19 maja pojawią się na Waszym wykładzie osoby z  kartami do głosowania. Bądźcie przygotowani i niech wygra najlepszy!