Nagroda dydaktyka

Data: 06.07.2022

Nagroda dydaktyka jest corocznym konkursem, w którym studenci mają okazję wyróżnić wybranych przez siebie dydaktyków. Konkurs organizowany jest corocznie przez Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego we współpracy z Dziekanem.

W tym roku nagroda przyznana została w pięciu kategoriach:

Encyklopedia w paluszku

Osoba, która potrafi świetnie przekazać całą swoją wiedzę w trakcie trwania zajęć i nie tylko, nie musisz czytać kilogramowych książek, aby zrozumieć przedmiot, ale też masz większą ochotę do pracy.

Kosa roku

Pochwała od niego znaczy więcej niż tysiąc słów. Ten wykładowca jest sprawiedliwym, ale bardzo wymagającym dydaktykiem, a swoim zachowaniem motywuje Cię do pracy.

Złoty lew

Ten dydaktyk poświęca swój prywatny czas, aby pomóc studentom znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Zawsze pochyla się nad zadaniami, nawet gdy sprawiają dużo problemów.

Mistrz uśmiechu

Skomplikowane teorie, których prawie nikt nie rozumie? Ten wykładowca potrafi przekazać wiedzę z uśmiechem. Dzięki jego poczuciu humoru pamięta się niejedno ciężkie zadanie.

Najlepszy E-prowadzący

Problemy z zoomem, teamsem czy e-portalem? Ten prowadzący nie wie co to znaczy i zawsze świetnie sobie radzi w prowadzeniu e-zajęć, a przy tym dba, żeby zawsze były to zajęcia na najwyższym poziomie.

Tegoroczne nagrody zdobyli:

Encyklopedia w paluszku: prof. dr hab. Michał Morayne