Nagroda SPIE dla Koła Naukowego

Data: 11.07.2022

Nagroda SPIE dla Koła Naukowego

Studenckie koło naukowe SPIE działające na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki otrzymało tzw. Nagrodę Prezydencką dla Wybitnego Oddziału Studenckiego,  w uznaniu cennej roli, jaką studenci odgrywają w naszej społeczności oraz w szerszych dziedzinach optyki i fotoniki. Nagroda ta przyznawana jest za wyjątkowy poziom uczestnictwa, jakością działań, profesjonalizmem i zaangażowaniem społeczności z naciskiem na proaktywne zaangażowanie studentów poprzez programowanie techniczne, rozwój zawodowy i kontakty ze społecznością.

spie.png