programu stypendialnego QUANT SCHOLARSHIP PROGRAM

Data: 18.10.2021

W imieniu Credit Suisse Careers serdecznie zapraszamy zainteresowanych studentów o profilu matematyczno-informatycznym na wykład inauguracyjny programu stypendialnego QUANT SCHOLARSHIP PROGRAM – JUŻ 21 PAŹDZIERNIKA 2021r o godzinie 16:00.

Współpraca w obszarze matematyczno-informatycznym pomiędzy Politechniką Wrocławską a Credit Suisse Polska zaowocowała czwartą edycją programu stypendialnego Quant Scholarship Program.

Celem programu jest pokazanie studentom, jak zaawansowana matematyka oraz najnowsze technologie informatyczne kształtują świat finansowy oraz w jaki sposób teoretyczna wiedza zdobywana podczas studiów na Politechnice Wrocławskiej może być aplikowana do rozwiązywania rzeczywistych problemów finansowych.

Co oferuje Quant Scholarship Program: 10 nagród (5000 PLN netto) dla studentów, którzy zakwalifikują się i zrealizują wymagania programu 9 otwartych wykładów z zakresu programowania funkcyjnego i modelowania produktów pochodnych Opiekę doświadczonych praktyków (Quantów CS) Nakreślenie potencjalnej ścieżki kariery mogącej prowadzić do zatrudnienia

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/563007874930308/?ref=newsfeed

On behalf of Credit Suisse Careers, we would like to invite students with a mathematical and IT profile to the inaugural lecture of the QUANT SCHOLARSHIP PROGRAM – OCTOBER 21, 2021

Fruitful collaboration between Wroclaw University of Science and Technology and Credit Suisse Poland in the area of mathematics and computer science resulted in the fourth edition of the Quant Scholarship Program.

What does Quant Scholarship Program offer: 10 Completion Awards (5000pln) for students who qualify and comply with requirements 9 open lectures on functional programming and derivative products modelling Supervised meetings with experienced Quants from CS Wroclaw Presentation of quant career path and employment opportunities for participants.

Join an online event: https://www.facebook.com/events/563007874930308/?ref=newsfeed

quant_scholarship_pl_2021_web-12.jpg