"Quantum" MasterClass

Data: 07.06.2023

"Quantum" MasterClass przedstawi najważniejsze technologie kwantowe i ich możliwe zastosowania. Eksperci firmy Infineon wyjaśnią różne podejścia do obliczeń kwantowych i technologii czujników kwantowych oraz przedstawią stan wdrożenia w Infineon. Moduły szkoleniowe zostaną uzupełnione warsztatami i wycieczkami po zakładzie produkcyjnym i laboratorium kwantowym w Villach.

W przypadku zainteresowania udziałem, zachęcamy do rejestracji do dnia 15.6.2023 - szczegóły dostępne są na stronie firmy Infineon https://www.infineon.com/cms/en/product/promopages/schools/?redirId=58567 .

masterclass_2023_flyer.pdf [ .pdf 235.12 KB ]

07-06-2023