Samsung Poland R&D Center zaprasza

Data: 17.01.2017

Samsung Poland R&D Center zaprasza studentów elektroniki i telekomunikacji, elektrotechniki, informatyki i pokrewnych na warsztaty „Samsung 5G Visio”’.

Ze studentami spotkają się pracownicy firmy Samsung z wieloletnim doświadczeniem w integracji sieci komórkowych 3G, 4G, a także 5G.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 24 stycznia 2017 r. w godz. 9.00-12.00 w sali 2.17 bud. C-13.

Uczestnictwo w warsztatach to szansa na poznanie podstaw najnowszych trendów w telekomunikacji mobilnej. Dodatkowo, firma zaprezentuje także swoje oferty pracy, a osoby zainteresowane będą mogły zostawić swoje aplikacje i porozmawiać z osobami rekrutującymi.

Szczegóły i zapisy »