Seria otwartych wykładów

Data: 17.10.2016

Koło Naukowe Fizyków "Nabla" i Studenckie Koło Naukowe "Foton" zapraszają wszystkich studentów i pracowników na serię otwartych wykładów, rozpoczynających I Ogólnopolską Studencką Konferencję FOKA 2016 r. Wykłady odbędą się 14 października w sali 314 bud. A-1.
  • godz. 13.15 - Prof. Paweł Machnikowski - "Od fotonu do kwantowej interferometrii"
  • godz. 14.15 - Prof. Jan Masajada - "Małe, mniejsze, inne. Krótka refleksja o współczesnej mikroskopii optycznej"
  • godz. 15.05 - Prof. Katarzyna Sznajd-Weron - "Model Isinga wczoraj i dziś - nierozwiązane zagadki"

Serdecznie zapraszamy!