stypendia Miasta Gdyni

Data: 17.10.2021

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż po raz kolejny ruszył nabór wniosków o stypendia Miasta Gdyni dla studentów będących stałymi mieszkańcami miasta Gdyni.

Zachęcamy do przekazania informacji Państwa studentom o możliwości ubiegania się o stypendium.

W załączeniu przekazuję zasady przyznawania stypendium oraz wniosek stypendialny.

Więcej szczegółów dotyczących stypendium oraz sposobów złożenia wniosków dostępnych jest pod linkiem  https://tiny.pl/74qwq

Zachęcamy do aplikowania.

uchwala_nr_xii_417_1930.pdf [ .pdf 199.70 KB ]