Stypendia Ministra Edukacji i Nauki dla studentów na rok akademicki 2021/2022

Data: 01.04.2022

Miło nam poinformować, że wśród 14 osób nagrodzonych stypendium Ministra Edukacji i Nauki na rok akademicki 2021/2022 jest aż 8 naszych studentów:

• Maciej Tomasz Doniec (IKW) - Opiekunowie: Dr Wojciech Radosz, Prof. dr hab. Katarzyna Weron (Katedra Fizyki Teoretycznej)
  • Magdalena Gołębiowska (IKW) - Opiekun: Prof. dr hab. Katarzyna Weron (Katedra Fizyki Teoretycznej)
  • Katarzyna Maria Hołodnik (FT) - Opiekun: Dr Bartosz Krajnik (Katedra Fizyki Doświadczalnej)
  • Adrian Sebastian Kaim (IKW) - Opiekun: Dr inż. Katarzyna Gwóźdź (Katedra Technologii Kwantowych)
  • Arkadiusz Adam Lipiecki (IKW) – Opiekun: Prof. dr hab. Katarzyna Weron (Katedra Fizyki Teoretycznej)
  • Jakub Marcin Pawłowski (IKW) – Opiekunowie: Prof. dr hab. Marcin Mierzejewski, Prof. dr hab. Katarzyna Weron (Katedra Fizyki Teoretycznej)
  • Igor Jakub Perlikowski (IKW) – Opiekun: Dr inż. Eunika Zielony (Katedra Technologii Kwantowych)
  • Radosław Szymon (IKW) – Opiekun: Dr inż. Eunika Zielony (Katedra Technologii Kwantowych)

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji na stronie: Ogłoszenie wyników postępowania w sprawie przyznania stypendiów Ministra Edukacji i Nauki dla studentów na rok akademicki 2021/2022 - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)