Troje laureatów programu ,,Start" z WPPT!

Data: 14.05.2020

logo_polske_2w_rgb.jpg

Z dumą informujemy, że spośród 100 laureatów nagrodzonych przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej troje to osoby z naszego Wydziału  (cała Politechnika Wrocławska ma pięcioro laureatów).  Są to  dr Maciej Pieczarka (Katedra Fizyki Doświadczalnej),
dr Agnieszka Uryga (Katedra Inżynierii Biomedycznej) oraz  dr Szymon Zelewski (Katedra Inżynierii Materiałów Półprzewodnikowych).

Przypomnijmy, że w ramach tego programu przyznawane są stypendia dla wybitnych młodych uczonych na początku kariery naukowej posiadających znaczące osiągnięcia w swojej dziedzinie badań.

Serdecznie gratulujemy!

Link do listy laureatów: