Uzupełniające zebranie wyborcze

Data: 01.03.2017

Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi na Wydziale PPT

Zapraszam wszystkich pracowników Wydziału Podstawowych Problemów Techniki nie będących nauczycielami akademickimi  na uzupełniające zebranie wyborcze w celu dodatkowego wyboru przedstawiciela do Rady Wydziału.
Zebranie odbędzie się w poniedziałek, 13 marca br. o godz. 9.00 w sali 314 gmachu A-1.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Prof. Henryk Kasprzak

Nauczyciele akademiccy na Wydziale PPT nie posiadający tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego

Zapraszam wszystkich nauczycieli akademickich Wydziału Podstawowych Problemów Techniki nie będących samodzielnymi pracownikami naukowymi na uzupełniające zebranie wyborcze w celu dodatkowego wyboru dwóch przedstawicieli do Rady Wydziału.
Zebranie odbędzie się w poniedziałek, 13 marca br. o godz. 10.00 w sali 314 gmachu A-1.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Prof. Henryk Kasprzak