Wkrótce rekrutacja na studia II stopnia.

Data: 15.12.2021

01_slajder_pwr_rekrutacja_ii_st_2022_v2.jpg

Od 5 stycznia kandydaci na studia magisterskie będą mogli rejestrować się w systemie JSOS. Czekają na nich 64 kierunki, w tym 21 po angielsku. Wybór właściwej drogi ułatwią styczniowe spotkania online z przedstawicielami poszczególnych kierunków.

Na kandydatów czeka prawie 4 tys. miejsc na studiach stacjonarnych i prawie 400 na studiach niestacjonarnych. Jednocześnie będziemy rekrutować także na studia I stopnia z górnictwa i geologii (50 miejsc).

Kandydaci do wyboru będą mieli 64 kierunki – w tym 21, na których zajęcia są prowadzone w języku angielskim. Szczegóły na temat wymagań oraz opisy poszczególnych kierunków można znaleźć na stronie Działu Rekrutacji

Grafika rekrutacyjnaNowością w tegorocznej rekrutacji na studia drugiego stopnia są dwa kierunki: bezpieczeństwo i higiena pracy (na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii) oraz gospodarka o obiegu zamkniętym i ochrona klimatu (na Wydziale Inżynierii Środowiska).

Zainteresowani będą mieli czas od 5 stycznia do 18 lutego na rejestrację w systemie JSOS i wniesienie opłaty rekrutacyjnej. 21 lutego ogłosimy listy przyjętych.

O kierunkach, specjalnościach i perspektywach pracy dla absolwentów opowiemy szczegółowo podczas spotkań online, które planujemy od 17 do 20 stycznia. Kandydaci będą mieli okazję posłuchać zarówno wykładowców, jak i studentów z poszczególnych kierunków, a także zapytać o interesujące ich kwestie związane z nauką na PWr.

Spotkania będą transmitowane na żywo na profilu Politechniki Wrocławskiej na Youtube. Nagrania będą tam dostępne także później.

Harmonogram spotkań:

19 stycznia