Wybór specjalności

Data: 20.04.2017

Na podstawie Zarządzenia Dziekana nr 10/2012-2016 z dnia 3 grudnia 2013 przeprowadzona zostanie procedura wyboru specjalności przez studentów I-go stopnia studiów. Na podstawie decyzji Kolegium Dziekańskiego studenci poszczególnych kierunków studiów dokonują wyboru wyszczególniając w deklaracji wszystkie specjalności w kolejności preferencji.

Kierunek Optyka, I rok studiów:

• Inżynieria Optyczna i Fotoniczna
  • Optyka Okularowa

Kierunek Fizyka Techniczna, I rok studiów:

•  Fotonika
  • Nanoinżynieria

Kierunek Inżynieria Biomedyczna, II rok studiów:

• Elektronika Medyczna
  • Optyka Biomedyczna
  • Biomechanika Inżynierska
  • Informatyka Medyczna

Głównym kryterium decydującym o przydziale do specjalności jest średnia arytmetyczna ocen uzyskanych za dotychczasowy przebieg studiów. Każda ze specjalności zostanie uruchomiona, jeżeli zgłosi się na nią minimum 20 osób. Specjalność Biomechanika Inżynierska zostanie uruchomiona dla grupy maksimum 30 osobowej.

Wypełnione w Edukacji.Cl deklaracje, wydrukowane i podpisane należy złożyć w dziekanacie do 10 maja 2017.

Decyzja o dokonanym podziale zostanie podjęta do 19 maja 2017.

Odwołania od decyzji można składać do 02 czerwca 2017.