Wybory do Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Data: 20.01.2017

Informujemy, że porozumienie dotyczące Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej zostało podpisane przez JM Rektora. Nowy system zakłada powstanie Komisji Wydziałowych, składających się z:

Trzech pracowników Wydziału, w tym:

• Dziekana lub Prodziekana właściwego do spraw studenckich,
  • jednego pracownika administracji Wydziału, zajmującego się finansami,
  • jednego pracownika Wydziału, będącego opiekunem Koła Naukowego.

Czterech studentów Wydziału, w tym:

• co najmniej jednego przedstawiciela Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego,
  • co najmniej jednego przedstawiciela Kół Naukowych.

Co najwyżej jednego doktoranta Wydziału.

Zgłoszenia kandydatów (studentów) do Komisji Wydziałowej przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: anna.szmalenberg@samorzad.pwr.edu.pl do 23 stycznia 2017 r. do godz. 18.00.
W wiadomości proszę o podanie następujących danych: imię, nazwisko, nazwa organizacji (Koło Naukowe, Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego) oraz kierunek i rok studiów.

Samorząd Studencki będzie wybierał swoich kandydatów 26 stycznia 2017 r.  o godz.13.00 w sali 221 (bud.A-1).
Termin spotkania wyborczego dla Kół Naukowych zostanie podany 21 stycznia 2017 r.