Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Data: 01.03.2017

Informujemy, że 15 marca 2017 r. o godzinie 11.15 w sali nr 221 bud. A-1 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej.

Na posiedzeniu rozpatrywane będą wnioski kategorii B i K, jak również opiniowane będą wnioski o dofinansowanie w ramach budżetu preinkubacyjnego.

Wnioski można składać do 10 marca 2017 r. do godz. 14.00 w Dziekanacie WPPT (dokumentacje przyjmuje pani Katarzyna Holweg-Zawiasa).