Znamy laureatów politechnicznego konkursu Secundus

Data: 02.12.2020

Znamy laureatów politechnicznego konkursu Secundus. Nagrodami finansowymi wyróżnionych zostało stu młodych naukowców Politechniki Wrocławskiej z najlepszym dorobkiem publikacyjnym w 2019 r.

Sto uhonorowanych osób to młodzi naukowcy, którzy w 2019 roku nie ukończyli 40 lat i nie posiadali habilitacji, a mogą się pochwalić największą sumą wartości punktowych w publikacjach. Pod uwagę wzięte zostały artykuły opublikowane w czasopismach naukowych i recenzowanych materiałach z międzynarodowych konferencji naukowych oraz monografie naukowe (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 22 lutego 2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej).

W Dyscyplinie Naukowej Inżynieria Biomedyczna

• dr inż. MONIKA DANIELEWSKA