Posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej (3)

Data: 23.04.2018

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10.05.2018 o godzinie 13:15 w 221/A1 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej.

Na posiedzeniu rozpatrywane będą wnioski kategorii K, jak również opiniowane będą wnioski o dofinansowanie w ramach budżetu preinkubacyjnego.

Wnioski można składać do 8 maja 2018 r. do godz. 15.00 w Dziekanacie WPPT (dokumentacje przyjmuje pani Katarzyna Holweg-Zawiasa, A1/208). Proszę postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

• wniosek otrzymuje indywidualny numer po przyjęciu w dziekanacie i wpisaniu do książki rejestracyjnej wniosków
  • po złożeniu wniosku należy wysłać kopię na adres: kfds.w11@pwr.edu.pl
  • w temacie wiadomości należy wpisać nr wniosku w formacie: NR/W11/2018
  • wniosek, kosztorys i załączniki powinny być zapisane w formacie pdf i zebrane w jeden plik zip
  • nazwy plików należy rozpoczynać od następującego oznaczenia: K_2018_nr_wniosku_W11_Nazwa_Podmiotu_...

Zgodnie z zasadami finansowania działalności studenckiej warunkiem koniecznym do uzyskania dofinansowania jest potwierdzone uczestnictwo wnioskodawcy w szkoleniu dotyczącym prawidłowego wydatkowania środków publicznych organizowanego przez Dział Studencki lub/i Samorząd Studencki. Na szkolenia organizowane przez Dział Studencki można się zapisać przez formularz http://prs.pwr.edu.pl/?page_id=568 Wnioskodawcy, którzy nie odbyli szkolenia w zeszłym roku i nie zdążą odbyć szkolenia w Dziale Studenckim proszeni są o kontakt z panią Anną Szmalenberg (anna.szmalenberg@samorzad.pwr.edu.pl).