Spotkanie sprawozdawcze organizacji studenckich WPPT

Data: 07.03.2018

W dniu 14 marca 2018 o godzinie 11:15 w sali 314/A1 odbędzie się spotkanie sprawozdawcze organizacji studenckich WPPT. Na spotkanie zaproszeni są opiekunowie i członkowie kół naukowych oraz wszyscy studenci i pracownicy zaineresowani działalnością i osiągnięciami organizacji studenckich. Na spotkaniu swoją prezentację przedstawi także Samorząd Studencki WPPT.

Cele spotkania:

1. Zwiększenie świadomości o działalności i osiągnięciach organizacji studenckich na Wydziale wśród pracowników i studentów
  2. Wymiana doświadczeń pomiędzy organizacjami i stworzenie możliwości współorganizowania projektów
  3. Pozyskanie nowych członków do realizacji planowanych lub prowadzonych projektów