Stypendia ministra dla studentów i doktorantów

Data: 13.07.2018

W związku z ukazaniem się informacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczącej składania wniosków o stypendia ministra za wybitne osiągniecia dla studentów i doktorantów na rok akademicki 2018/2019 informuję, że wnioski studentów i doktorantów będą zbierane w Dziale Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów, bud. C-13, pok. 1.02b, 1.03.

Ostatecznym terminem, do którego studenci i doktoranci mogą składać wnioski jest dzień 14 września 2018 r.

Następnie zweryfikowane wnioski będą dostarczane na wydziały celem zaopiniowania ich przez Rady Wydziału.

Informacje na temat stypendiów można znaleźć na stronie: