Wybory do Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Data: 19.05.2020

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 20.05.2020 o godzinie 15:00 odbędą się wybory przedstawicieli kół naukowych do Wydziałowej Komisji Finansowania Działalności Studenckiej. Wybory odbędą się w formie zdalnej, w sprawie szczegółów technicznych można wysyłać wiadomości na adres 245083@student.pwr.edu.pl

Prawo do głosowania przysługuje prezesom kół naukowych działających na wydziale, lub osobom przez nich upoważnionym (upoważnienie podpisane przez prezesa należy dostarczyć na spotkanie wyborcze). Każdej osobie głosującej przysługiwać będą dwa głosy. Kandydaci mogą być zgłaszani przez prezesów kół naukowych, przy czym każde koło może wyznaczyć jednego kandydata. Kartę zgłoszeniową należy również dostarczyć przed spotkaniem wyborczym na adres: 245083@student.pwr.edu.pl. W mailu proszę zawrzeć następujące informacje: imię, nazwisko, nazwa organizacji oraz kierunek i rok studiów.

upowaznienie-do-glosowania.docx

zgloszenie-kandydata.docx