Wybory specjalności dla studentów kierunku optyka

Data: 20.11.2020

Na podstawie Zarządzenia Dziekana nr 51/2016-2020 z dnia 19 kwietnia 2018 przeprowadzona zostanie procedura wyboru specjalności przez studentów I-go stopnia studiów. Studenci dokonują wyboru wyszczególniając w deklaracji wszystkie specjalności w kolejności preferencji.

Specjalności do wyboru dla studentów kierunku OPTYKA (semestr 3):

• Inżynieria Optyczna i Fotoniczna (36 miejsc)
  • Optyka Okularowa (36 miejsc)

Kryterium decydującym o przydziale do specjalności jest średnia arytmetyczna ocen uzyskanych za dotychczasowy okres studiów. Specjalność może nie zostać uruchomiona dla grup poniżej 20 osób.

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną wystarczające jest wypełnienie deklaracji i wskazanie preferencji dotyczących specjalności w systemie Edukacja. Wydrukowany i podpisany skan deklaracji proszę przesłać na adres ewa.sniezek@pwr.edu.pl, następnie prosimy przesłać wydrukowaną deklarację do Dziekanatu pocztą tradycyjną.

Deklaracje należy wypełnić i przesłać podpisany skan w terminie do 04.12.2020
Decyzja o dokonanym podziale zostanie podjęta do 11.12.2020