Posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej (1/2020)

Data: 25.05.2020

Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 czerwca 2020 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej. Na posiedzeniu rozpatrywane będą wnioski kategorii B i K

Wnioski można przesyłać do 1 czerwca 2020 roku do godziny 15:00 (obecnie tylko w formie elektronicznej, formę papierową będzie trzeba uzupełnić po powrocie do normalnego trybu funkcjonowania)

Proszę postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

• Wniosek należy wysłać na adres: kfds.w11@pwr.edu.pl
  • W temacie wiadomości należy wpisać nazwę koła oraz rodzaj wniosku (B lub K)
  • Wniosek, kosztorys i załączniki powinny być zapisane w formacie pdf i zebrane w jeden plik zip
  • nazwy plików należy rozpoczynać od następującego oznaczenia: K_2020_W11_Nazwa_Koła_...   lub B_2020_W11_Nazwa_Koła_...

Wzory wniosków, porozumienie, zasady finansowania dostępne są na stronie https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/dokumenty-i-wzory-wnioskow