Stypendia z własnego funduszu stypendialnego Politechniki Wrocławskiej na rok akademicki 2018/2019

Data: 27.09.2018

Zgodnie z treścią Pisma Okólnego 28/2018 ustalono termin składania wniosków o stypendium z fundusz własnego na dzień 19 października 2018.

Regulamin przyznawania studentom stypendiów z własnego funduszu stypendialnego Politechniki Wrocławskiej zamieszczony jest w załączniku do Zarządzenia Wewnętrznego 92/2017. Wnioski składane są w Dziale Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów.