II Ogólnopolska Studencka Fizyczno-Optyczna Konferencja FOKA 2017

Data: 20.10.2017

II Ogólnopolska Studencka Fizyczno-Optyczna Konferencja FOKA 2017

Wyjątkowa konferencja - zrzeszająca wszystkich aktywnych studentów z kierunków pokrewnych Fizyce oraz Optyce na Politechnice Wrocławskiej – powraca w tym roku, aby powtórzyć sukces I edycji FOKi. Organizacją zajmują się zarządy dwóch kół naukowych – KN Fizyków Nabla oraz KN Nanoinżynierii NANOIN. Wyjazd do ośrodka „Radość” w Szklarskiej Porębie będzie poprzedzony znakomitymi wystąpieniami gości zaproszonych – jeszcze na Politechnice. Konferencja umożliwi zaprezentowanie wyników prowadzonych badań – bądź podzielenie się ciekawostkami ze świata fizyki – w formie przemówienia lub prezentacji plakatu. Przewidziane są również integracyjne posiedzenia, które otworzą miejsce na dyskusje oraz interpretacje wcześniej prezentowanych tematów. Wydarzenie będzie otwarte na studentów z pozostałych polskich uczelni.

Konferencja odbędzie się w dniach 20-22 października 2017r. Zgłosić uczestnictwo można na oficjalnej stronie konferencji: http://www.foka.pwr.edu.pl/ do 15 września. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Podstawowych Problemów Techniki.